خدمات

ما با حرکت در مرز دانشی بینش‌های رفتاری و سیاست‌گذاری آگاه از علوم رفتاری و بر اساس تجربه و کارنامۀ خود از پیاده‌سازی این رویکرد در کشور، تمام ابزارهای لازم برای شناخت بهتر جامعه و فرایندهای تصمیم‌گیری و رفتار انسان را فراهم آورده‌ایم. با کاربردی‌سازی دانش علوم رفتاری در چالش‌های روز جامعه، از شناخت و تحلیل تا مداخله و ارزیابی، می‌توان به چشم‌انداز جدیدی برای حل این مسائل رسید. 

هدف ما در مرکز بینش‌های رفتاری، شناسایی مسائل و نیازها و پاسخ‌گویی به درخواست‌های وزارت‌خانه‌ها، سازمان‌ها، نهادها، بنیادها و موسسات دولتی و غیردولتی، شرکت‌ها و موسسات تجاری و غیرتجاری، خیریه‌ها و سازمان‌های عام‌المنفعه و… در حوزه‌های سیاستی و عملکردی مختلف می‌باشد تا بتوانیم با ایجاد همکاری‌های موثر به حل چالش‌ها و ارتقای عملکرد این بخش‌ها کمک کنیم و از منافع کشور، شهروندان و سازمان‌ها محافظت نماییم. علاوه بر این، همکاری مستقیم با سیاست‌گذاران جهت افزایش کارامدی سیاست‌ها و برنامه‌ها، یکی دیگر از فعالیت‌های ما است. در نهایت ما با محققان دانشگاهی، پژوهشگران، پژوهشکده‌ها و اندیشکده‌ها همکاری‌های لازم را به عمل می‌آوریم تا بتوانیم نقشی موثر در فضای پژوهشی کشور ایفا کنیم. 

در اینجا می‌توانید با خدمات مرکز ما آشنا شوید: 

پیشنهاد راهبرد و سیاست

ارائۀ توصیه‌ها و سیاست‌های آگاه از علوم رفتاری برای تحقق یک هدف سیاستی

تحلیل رفتاری و ارزیابی سیاست‌ها

تحلیل و تبیین پدیده‌ها، چالش‌های جامعه و سیاست‌های اجراشده از لنز علوم رفتاری

طراحی رفتاری

طراحی و توسعه محصولات دیجیتال با استفاده از اصول علوم رفتاری و تکنیک‌های طراحی رفتاری

تحلیل داده و یادگیری ماشین

استفاده از علوم داده در سیاستگذاری و ارائۀ سیاست‌های مبتنی بر داده

طراحی و اجرای مداخله

طراحی و اجرای مداخلات رفتاری با استفاده از روش‌های دقیق علمی چون RCT

آموزش، مشاوره و شبکه‌سازی

آموزش و مشاوره به سازمان‌ها و ترویج رویکرد بینش‌های رفتاری از طریق برگزاری کلاس‌ و کارگاه

نحوه درخواست خدمات

در صورتی خود یا سازمان‌تان نیاز به استفاده از این خدمات دارید با ما درمیان بگذارید. برای این کار می‌توانید یا از صفحۀ ارتباط با ما اقدام کنید یا بصورت مستقیم به ما پیام دهید